O naszej szkole

Wing Tsun – Nowy świat to szkoła prowadzona przez Sifu Filipa Styczyńskiego (3 st. mistrzowski) prywatnego ucznia Sifu Marka Mikulskiego (6 st. mistrzowski). Szkoła jest licencjonowanym klubem i członkiem międzynarodowych stowarzyszeń International Wing Tsun Assocaction i Eastern European Wing Tsun Organization. Sifu Filip Styczyński ćwiczy Wing Tsun Kung Fu od 2010 r. Regularnie bierze udział w seminariach i obozach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Wing Tsun i EEWTO.

Szkoła Wing Tsun – Nowy Świat to miejsce, w którym możesz się uczyć prawdziwego Kung Fu niezależnie od wieku, warunków fizycznych i doświadczenia ze sztukami walk. Program nauczania gwarantuje indywidualne podejście do każdego ucznia, a dzięki pasji instruktora również cierpliwość i chęć do pomocy.

Sekcja prowadzona przez Sifu Filipa Styczyńskiego nie ogranicza się do samego treningu fizycznego. To miejsce, w którym spotkasz ciekawych ludzi i zetkniesz się z oryginalną chińską kulturą.

„Kung Fu” w języku chińskim oznacza osiągnięcie wysokiego poziomu w jakiejś dziedzinie. Dlatego trening prowadzony z zachowaniem wartości takich jak: lojalność, ciężka praca, odpowiedzialność, w rezultacie prowadzi do ciągłego rozwoju człowieka. Trening pod okiem wykwalifikowanego instruktora pozwala na osiągnięcie samodyscypliny i serca do walki.

Ponieważ życiu człowieka towarzyszą ciągłe wyzwania, a niekiedy walki, które musi podejmować nic go do tego nie przygotuje lepiej niż sztuka walki, nad którą pracowano setki lat.

A więc niezależnie od tego czy pragniesz nauczyć się skutecznej samoobrony, czy szukasz wcześniej wspomnianych rzeczy, a może wszystkiego naraz? To właśnie szkoła Wing Tsun – Nowy Świat jest miejscem dla Ciebie!